Serwis

Zakres usług

Aby Twój samochód mógł cieszyć się doskonałym stanem technicznym i przez długi czas funkcjonował bez zarzutu, niezwykle ważne jest dokonywanie regularnych przeglądów technicznych u Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODY. Plan przeglądów informuje Cię o tym, kiedy należy przekazać samochód do kontroli.
Przygotujemy Twój samochód do okresowego badania technicznego w stacji kontroli pojazdów.
Twój Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY oferuje wymianę oleju i filtra oleju, aby zapewnić silnikowi płynną pracę i długą żywotność.
Akumulator musi być w doskonałym stanie przez cały czas, nie tylko zimą. Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY sprawdzi stan akumulatora w Twoim samochodzie i wyeliminuje ewentualne usterki mające wpływ na okres jego eksploatacji.
W ramach przeglądu Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY umyje Twój samochód. Dzięki temu auto, któremu zapewnimy utrzymanie doskonałego stanu technicznego, będzie również świetnie wyglądało.
Aby Twój samochód był dobrze przygotowany na nadchodzący sezon, Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY oferuje systematyczne, sezonowe akcje promocyjne dotyczące Oryginalnych Części i Akcesoriów ŠKODY.
Oferujemy Ci kompleksowe usługi związane z klimatyzacją. Kontrolujemy szczelność układu klimatyzacji oraz sprawdzamy wszystkie funkcje klimatyzacji. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta i stosujemy najnowocześniejszy sprzęt przez niego zalecany.
Niewłaściwe ustawienie kół powoduje nierównomierne zużycie opon. Z tego powodu oferujemy Ci pomiar zbieżności kół i ich profesjonalne ustawienie. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta i przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który został zatwierdzony przez producenta.

Naprawy

Wszelkie naprawy dokonywane u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych ŠKODY wykonywane są zgodnie z wytycznymi producenta.

Oryginalne części ŠKODY wymieniane u Autoryzowanego Partnera Serwisowego są identyczne z tymi, jakich użyto do montażu Twego samochodu. Nasze produkty przeszły wszystkie testy stosowane do poszczególnych części zamiennych używanych w produkcji seryjnej. ŠKODA gwarantuje ich bezpieczeństwo, niezawodność i długą żywotność.
Jeśli podczas wypadku nadwozie i lakier Twojego samochodu uległy zniszczeniu, Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY usunie wszelkie usterki zgodnie z wytycznymi producenta dotyczącymi Oryginalnych Części ŠKODA. Jest to ważne nie tylko ze względu na Twoje bezpieczeństwo, ale również na użyteczność i zachowanie wartości samochodu. Więcej o naszym Centrum Napraw Powypadkowych.

Usługi dodatkowe

 


W naszej firmie opieka nad klientem nie kończy się w momencie sprzedaży auta. Autoryzowani Partnerzy Serwisowi ŠKODY zatroszczą się o Twój samochód w każdej sytuacji, w trakcie całego okresu eksploatacji auta, tak abyś zawsze był z niego zadowolony. Gwarantujemy szeroki zakres i wysoką jakość usług naprawczych, konserwacyjnych oraz dodatkowych.

Oferujemy profesjonalny montaż produktów wchodzących w skład szerokiej oferty Oryginalnych Akcesoriów ŠKODA, takich jak bagażniki dachowe, tempomaty, haki holownicze itp. Pracownicy Autoryzowanych Partnerów Serwisowych wykonają profesjonalny montaż, zgodny z wytycznymi producenta.
Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY może przechować dla Ciebie zestaw opon, który wymienisz przy zmianie pory roku.
Potrzebujesz pomocy? Porozmawiaj z nami