Luksusowy samochód na różne wyzwania

Nowy Superb Combi L&K

 • SYMBOL DOSKONAŁOŚCI

  Napis „Laurin & Klement” nawiązuje do założycieli marki, którzy kierowali się mottem: „Tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre dla naszych klientów”. Eleganckie logo na obu przednich błotnikach przypomina nam o tym codziennie.

 • LUKSUS W SWOIM STYLU

  Wnętrze modelu SUPERB COMBI L&K może dokładnie odzwierciedlać to, kim jesteś: możesz wybierać pomiędzy beżowymi, brązowymi lub czarnymi skórzanymi fotelami i trzema wersjami podsufitki.

 • ELEGANCKIE ZAPROSZENIE

  Imponujące listwy progowe z napisem „SUPERB” dają przedsmak tego, co ma czeka nas we wnętrzu.

 • VIP LOUNGE

  Wyjątkowe wykończenie w kolorze Piano Black i 10 kolorów oświetlenia ambientowego, zmiennie regulowanych za pomocą systemu multimedialnego, zapewniają dyskretną atmosferę podczas podróży. A wszystko to w standardzie.

 • USIĄDŹ I ZRELAKSUJ SIĘ

  SUPERB COMBI L&K jest doskonały jako limuzyna dla VIP-ów. Pasażer na prawym tylnym siedzeniu z pewnością doceni możliwość powiększenia miejsca na nogi przesuwając przedni fotel lub zmieniając kąt jego nachylenia przyciskiem znajdującym się na jego oparciu.

 • DOSKONAŁY ZAWSZE

  Doskonały wgląd w informacje z jazdy zapewnia opcjonalny Wirtualny Kokpit, który oferuje 5 układów wyświetlania. Różne dane z instrumentów oraz informacje, takie jak nawigacja, odtwarzanie multimediów czy telefon, są wyświetlane na pięknym cyfrowym ekranie o przekątnej 10,25 cala.

 • INNOWACJA Z ELEGANCJĄ

  18-calowe felgi aluminiowe Propus Aero z innowacyjną konstrukcją są zoptymalizowane aerodynamicznie, aby osiągnąć minimalny opór powietrza, a co za tym idzie, zmniejszyć zużycie paliwa – są one montowane w standardzie. Inne wzory kół ze stopu są dostępne na życzenie.

Potrzebujesz pomocy? Porozmawiaj z nami