W sportowym duchu

Karoq Sportline

 • NAPĘD NA WSZYSTKIE KOŁA

  KAROQ SPORTLINE może być wyposażony w napęd 4x4. Inteligentny napęd na wszystkie koła działa całkowicie automatycznie. Jednostka sterująca nieustannie oblicza optymalny rozkład momentu obrotowego na obie osie, aby zapobiec utracie kontroli nad pojazdem.

 • ADAPTACYJNE ZAWIESZENIE (DCC)

  Adaptacyjne zawieszenie z DRIVING MODE SELECT pozwala Ci poczuć, jakbyś miał 3 różne auta. Jednym przyciskiem będziesz mógł zmienić model KAROQ SPORTLINE z wygodnego auta na trasę w zdolną terenówką lub sportowca.

 • SKRZYNIA DSG

  KAROQ SPORTLINE może być wyposażony w 7-biegową automatyczną skrzynię DSG. Z trybu standardowego można przełączyć ją w Tryb S (Sport), który pozwala na dynamiczniejszą jazdę. Launch Control pozwala z kolei na start z pozycji stojącej niczym z pole position.

 • SOUND SYSTEM CANTON

  Czarne wnętrze z karbonowym wykończeniem i czerwonymi przeszyciami podnosi ekskluzywność i podkreśla sportowy charakter wnętrza tego auta. Dodatkowo, opcjonalny Canton Sound System o mocy 550 W, z 10 głośnikami i subwooferem świetnie „zgrywa się” z całym wnętrzem i zapewnia zupełnie nowe doznania muzyczne.

Potrzebujesz pomocy? Porozmawiaj z nami