Wyprzedź trendy

Fabia

 • ZACHWYCA WYGLĄDEM

  Zupełnie nowa ŠKODA FABIA stawia kolejny krok naprzód w języku designu ŠKODY. W swoim wyglądzie jest pewna siebie, a jednocześnie przystępna. Zaprojektowaliśmy ją tak, abyś mógł odkryć interesujące szczegóły bez względu na to, pod jakim kątem na nią patrzysz. Szczycimy się najniższym w klasie współczynnikiem oporu powietrza (od 0,28).

 • WYRAFINOWANE I PRZESTRONNE WNĘTRZE

  Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i przestronne pod każdym względem - takie jest wnętrze całkowicie nowej ŠKODY FABIA. Komfort jazdy wszystkich pasażerów jest możliwy dzięki szerokiej gamie bezkonkurencyjnych rozwiązań Simply Clever. Nowa ŠKODA FABIA posiada największy bagażnik w swojej klasie.

 • ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

  Tutaj nowoczesny design spotyka się z systemami bezpieczeństwa, gdzie asystenci jazdy i parkowania dbają o wszystkich pasażerów i Twoją wygodę prowadzenia auta. Ponad to dostępna jest także dwustrefowa klimatyzacja, rozbudowane opcje łączności i możliwość zwiększenia liczby poduszek powietrznych aż do 9 sztuk.

 • POZOSTAŃ ONLINE NAWET W DRODZE

  Zaawansowana łączność w całkowicie nowej ŠKODZIE FABIA ułatwi codzienne korzystanie z samochodu i zapewni wsparcie, którego potrzebujesz, aby dotrzeć do celu na czas i w komforcie.

Potrzebujesz pomocy? Porozmawiaj z nami