Wyprzedź trendy

Fabia

 • Front Assist

  System służy do monitorowania odległości od samochodu jadącego z przodu. Poza tym automatycznie hamuje oraz ostrzega kierowcę o możliwości kolizji, a jeśli kolizja jest nieunikniona – minimalizuje jej skutki poprzez hamowanie. System działa w pełnym zakresie prędkości z wyjątkiem bardzo niskich (podczas jazdy w korkach).

 • BŁYSK INTELIGENCJI

  W odmieniony dynamiczny design nowej ŠKODY FABIA doskonale wpisują się efektownie wyglądające reflektory Bi-LED z funkcją CORNER. Dzięki funkcji doświetlenia zakrętów – przydatnej i podczas skręcania, i parkowania – wpisują się one także w pakiet inteligentnych rozwiązań zwiększających wygodę jazdy.

 • Blind Spot

  Funkcja monitorowania martwego pola to dwa radary ukryte w tylnym zderzaku, które monitorują obszar za samochodem i ostrzegają kierowcę o pojazdach znajdujących się w martwym polu widzenia poprzez zapalenie się diody LED w lusterku zewnętrznym.

 • Kamera cofania

  Włączenie biegu wstecznego aktywuje kamerę, a na wyświetlaczu pojawia się obraz zza samochodu oraz linie pomocnicze. Parkowanie tyłem będzie przyjemnością.

 • SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

  System Blind Spot monitoruje obszar za samochodem i ostrzega o pojazdach znajdujących się w martwym polu widzenia. Front Assist kontroluje odległość od auta jadącego przed Tobą i jest gotowy wspomóc Cię przy nagłym hamowaniu. Kamera cofania nie tylko ułatwia parkowanie, ale też eliminuje ryzyko. W nowej ŠKODZIE FABIA nigdy nie jesteś zdany tylko na siebie!

 • CENTRUM MULTIMEDIALNE

  Połącz swój smartfon z systemem SmartLink+ i zyskaj dostęp do wybranych funkcji telefonu poprzez multimedialny wyświetlacz radia. Słuchaj muzyki i korzystaj z aplikacji w czasie jazdy - bezpiecznie i wygodnie.

 • SKRZYNIA DSG

  Dwusprzęgłowa skrzynia DSG to unikalne osiągnięcie inżynierii. Nie tylko jest ekonomiczna, ale również łączy szybką zmianę biegów skrzyni manualnej z komfortem skrzyni automatycznej. Teraz możesz mieć wszystko!

 • KESSY

  Jeśli cenisz sobie i komfort, i oszczędność czasu, system KESSY jest dla Ciebie. Umożliwia on otwieranie i uruchamianie auta bez użycia kluczyka. Po prostu złap za klamkę i wciśnij przycisk, a Twoja nowa ŠKODA FABIA będzie gotowa do drogi!

 • BEZ KOMPROMISÓW

  Modele ŠKODY nie uznają kompromisów w kwestiach bezpieczeństwa. Teraz ogromna liczba systemów FABII została rozszerzona o nowe rozwiązania, znane z samochodów wyższej klasy.

 • ROZGOŚĆ SIĘ

  ŠKODA FABIA oferuje dużo miejsca dla pasażerów i ich bagażu. Dodatkowo, szerokie wnętrze i opcjonalny panoramiczny dach sprawiają, że wrażenie przestronności jest jeszcze większe. Wsiądź i przekonaj się sam.

 • ATRAKCYJNA I ELEGANCKA

  ŠKODA FABIA może się pochwalić bardziej dojrzałą i elegancką stylistyką. Nowa osłona chłodnicy świetnie współgra z opcjonalnymi reflektorami LED. Dzięki wielu dopracowanym detalom ŠKODA FABIA to samochód o własnym charakterze.

 • PRAWDZIWA MOC

  FABIA oferuje wyłącznie nowoczesne silniki benzynowe, łączące przyjemność z jazdy i oszczędnością. Jednostki napędowe dostarczają do 110 KM.

 • MAŁE RZECZY, DUŻE MOŻLIWOŚCI

  Gdziekolwiek spojrzysz, zobaczysz mnóstwo praktycznych i przemyślanych rozwiązań – od uchwytów po siatki i kieszenie. Są one doskonałe do przewożenia niewielkich przedmiotów i sprawdzą się na wyjazdach z dziećmi lub na zakupach z całą rodziną.

 • WZORY KÓŁ

  FABIA daje bardzo szeroki wybór i oferuje felgi 15-, 16-, 17-, a nawet 18-calowe. Wszystko po to, by świetnie odzwierciedlała Twój styl.

Potrzebujesz pomocy? Porozmawiaj z nami