Jesteśmy blisko Ciebie

JESTEŚMY ZAWSZE BLISKO CIEBIE

GDZIEKOLWIEK MIESZKASZ *
KUP SAMOCHÓD W NASZYM SALONIE
NIE WYCHODZĄC Z DOMU A MY:

ZWRÓCIMY CI
KOSZTY PODRÓŻY
DO NASZEGO SALONU!

BEZ DOPŁATY
DOSTARCZYMY TWÓJ
NOWY SAMOCHÓD

A DODATKOWO ZAPEWNIMY

KORZYSTNE
FINANSOWANIE

* OFERTA ZWROTU KOSZTÓW PODRÓŻY DOTYCZY TERENU CAŁEJ POLSKI I DOWOLNEGO ŚRODKA TRANSPORTU.

NAPISZ DO NAS

A MY ODDZWONIMY DO CIEBIE

  WYBIERZ MODEL SAMOCHODU

  Wybierz salon

  Do kogo mamy zadzwonić
  Wysłanie uzupełnionego formularza oznacza Twoją zgodę na kontakt w celu przedstawienia informacji handlowej w wybrany przez Ciebie sposób w związku przesłanym zapytaniem. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, jednak bez Twojej zgody nie będziemy się mogli z Tobą skontaktować.

  Prosimy Cię też o wyrażenie poniższych zgód w celu możliwości przedstawiania Ci atrakcyjnych ofert / promocji produktów, akcesoriów i usług marki Skoda w przyszłości.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w celu przedstawienia mi informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów i usług marki SKODA oraz innych powiązanych z marką SKODA akcesoriów, produktów i usług motoryzacyjnych za pomocą:

  E-mailTelefonWiadomość sms/mms

  Masz prawo do wglądu, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania i usunięcia swoich danych oraz do wycofania w każdym momencie swojej zgody. Twoje dane będą przetwarzane tylko w stopniu umożliwiającym realizację wymienionego celu.

  Administratorem Twoich danych jest Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, z siedzibą w Wejherowie przy ulicy Gdańskiej 13c. Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności umieszczoną pod linkiem: https://www.skodaplichta.pl/polityka-prywatnosci/

  GDAŃSK    GDYNIA    WEJHEROWO    TORUŃ

  Jesteśmy blisko Ciebie

  Potrzebujesz pomocy? Porozmawiaj z nami