Jazda testowa

Wysłanie uzupełnionego formularza oznacza Twoją zgodę na kontakt w wybrany przez Ciebie sposób. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, musisz wiedzieć, że bez Twojej zgody nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Masz prawo do wglądu, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania i usunięcia swoich danych. Twoje dane będą przetwarzane tylko w stopniu umożliwiającym odpowiedź na Twoje zapytanie, w celu przedstawienia informacji marketingowej lub handlowej.Administratorem przekazanych danych jest Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Wejherowie przy ul. Gdańskiej 13c. wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gdańsku - SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS 0000389120, NIP 5882381336, REGON 221248080.Swoje zgody możesz w każdej chwili cofnąć, kontaktując się z nami poprzez formularz albo bezpośrednio w salonie.Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

Zgadzam się na używanie przez Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Wejherowie, przekazanych przeze mnie danych osobowych, danych na podstawie mojej aktywności na stronie internetowej, przygotowanych dla mnie ofert, o moich zamówieniach i zleceniach w ramach zawartych umów z Dealerem i/lub Autoryzowanym Partnerem Serwisowym, w celu marketingu dot. produktów i usług marki ŠKODA oraz innych powiązanych z marką ŠKODA akcesoriów, produktów i usług motoryzacyjnych i finansowych, w tym także w celu profilowania na potrzeby marketingu, realizacji działań posprzedażowych polegających na analizie i badaniu satysfakcji klienta, zainteresowania marką, produktami i usługami marki ŠKODA


Chcę otrzymać od Plichta sp. z o.o. Sp.k z siedzibą w Wejherowie przy ul. Gdańskiej 13c w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

E-mail

Telefon