FLOTA SAMOCHODOWA ŠKODY – NR 1 WŚRÓD FIRM W POLSCE!

Nieważne, czy prowadzisz mały czy duży biznes – samochód firmowy marki ŠKODA spełni Twoje oczekiwania. Jako połączenie codziennej praktyczności i eleganckiego stylu będzie jednocześnie Twoim niezastąpionym partnerem i Twoją wizytówką!

LUDZIE, KTÓRZY TWORZĄ DZIAŁ OBSŁUGI FLOTOWEJ

ŠKODA SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA!

Marka ŠKODA przekonała do siebie liczne grono Klientów, których wciąż przybywa. Nasze samochody słyną z doskonałej jakości, funkcjonalności, ponadczasowego designu, przestronnych wnętrz, dynamicznych i oszczędnych silników, a przede wszystkim korzystnej relacji ceny do jakości. Atrakcyjne ceny oraz niskie koszty eksploatacji są kluczowymi argumentami przemawiającymi za zakupem samochodów tej marki.

Nieważne, czy prowadzisz małą, czy dużą firmę. Wyniki mówią same za siebie:

aut marki ŠKODA

Trafiło do Klientów od 2009 roku. Dzięki temu ŠKODA już od 10 lat jest liderem sprzedaży w Polsce i ciągle umacnia swoją pozycję.

aut marki ŠKODA

W 2018 roku trafiło do firm, co dało jej tytuł lidera sprzedaży flotowej.

modeli Octavia

Sprzedano w Polsce w 2018 roku. To najlepszy wynik wśród nowych samochodów segmentu C.

Jeśli potrzebujesz oferty dla swojej firmy – skontaktujemy się z Tobą:


  Wysłanie uzupełnionego formularza oznacza Twoją zgodę na kontakt w celu przedstawienia informacji handlowej w wybrany przez Ciebie sposób w związku przesłanym zapytaniem. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, jednak bez Twojej zgody nie będziemy się mogli z Tobą skontaktować.

  Prosimy Cię też o wyrażenie poniższych zgód w celu możliwości przedstawiania Ci atrakcyjnych ofert / promocji produktów, akcesoriów i usług marki Skoda w przyszłości.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w celu przedstawienia mi informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów i usług marki SKODA oraz innych powiązanych z marką SKODA akcesoriów, produktów i usług motoryzacyjnych za pomocą:

  E-mailTelefonWiadomość sms/mms

  Masz prawo do wglądu, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania i usunięcia swoich danych oraz do wycofania w każdym momencie swojej zgody. Twoje dane będą przetwarzane tylko w stopniu umożliwiającym realizację wymienionego celu.

  Administratorem Twoich danych jest Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, z siedzibą w Wejherowie przy ulicy Gdańskiej 13 c. Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności umieszczoną pod linkiem: https://www.skodaplichta.pl/polityka-prywatnosci/

  Potrzebujesz pomocy? Porozmawiaj z nami