Dla firm

Jako autoryzowany dealer i partner serwisowy ŠKODA opracowaliśmy dedykowany program obsługi zakupu samochodów dla flot.

Jego główne założenia to szybka dostępność aut i konkurencyjna oferta, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Zachęcamy do kontaktu z nami, co pozwoli na przedstawienie Państwu indywidualnego Doradcy Flotowego, który zadba kompleksowo o dobór odpowiedniego auta, formy finansowania, ubezpieczenia, a także dalszego serwisowania i ewentualnego odkupu dotychczasowych pojazdów.Jeśli potrzebujesz oferty dla swojej firmy – skontaktujemy się z Tobą:Wysłanie uzupełnionego formularza oznacza Twoją zgodę na kontakt w wybrany przez Ciebie sposób. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, musisz wiedzieć, że bez Twojej zgody nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Masz prawo do wglądu, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania i usunięcia swoich danych. Twoje dane będą przetwarzane tylko w stopniu umożliwiającym odpowiedź na Twoje zapytanie, w celu przedstawienia informacji marketingowej lub handlowej.

Administratorem przekazanych danych jest Plichta spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Wejherowie przy ul. Gdańskiej 13c. wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gdańsku - SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS 0000389120, NIP 5882381336, REGON 221248080.

Swoje zgody możesz w każdej chwili cofnąć, kontaktując się z nami poprzez formularz albo bezpośrednio w salonie.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

Chcę otrzymać od Plichta sp. z o.o. Sp.k z siedzibą w Wejherowie przy ul. Gdańskiej 13c w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

EmailTelefon